نمونه پروژه های مجموعه وبیژن

تمامی پروژه ها بصورت 0 تا 100 توسط مجموعه وبیژن به انجام رسیده است و از خرید دامین تا هاست و پشتیبانی وبسایت ها بر عهده ی این مجموعه بوده است.

پروژه ها توسط cms وردپرس و ووکامرس برای سایتهای فروشگاهی انجام شده اند و بصورت کاملا اختصاصی طراحی شده و در بهترین سرورهای موجود در حال فعالیت هستند.

ضمن تشکر از تمامی مشتریان بخاطر اعتماد آنها به ما و همچنین آژانس مارکتینگ ایژن که در این مسیر همیشه به ما لطف داشته اند و پروژه های دیجیتال مارکتینگ خود را به ما سپرده اند امیدوارم که تمامی مشتریان در این مسیر موفق و پرسود باشند.

فروشگاه تجهیزات پزشکی بوعلی مارکت

این فروشگاه با هدف فروش محصولات بهداشتی ، مراقبتی ، سلامتی و تجهیزات پزشکی در سال 1400 تاسیس شد.

این فروشگاه بصورت کاملا اختصاصی و طبق نظر کارفرما طراحی و به اجرا رسید و فروشگاه با مدیریت کامل و امکانات کامل پنل اس ام اس ، پنل ارسال مرسولات و پیگیری ، باشگاه مشتریان ، سرویس مدیریت انبار و… در پاییز 1400 تحویل شد و در حال حاضر پشتیبانی فنی سایت توسط وبیژن در حال انجام است.

با تشکر از مدیریت شرکت بوعلی مارکت جناب آقای امیر جعفری جهت اعتمادشان به ما.

فروشگاه پوشاک زنانه کریما

فروشگاه کریما با هدف فروش لباس مجلسی زنانه ، کت و دامن ، سارافون ، عبا و… به اجرا رسید.

این فروشگاه طبق پلن برندینگ و رنگ سازمانی و طرح اولیه که توسط آژانس کسب و کار ایژن و نظر کارفرما در اردیبهشت 1401 بصورت اختصاصی و از 0 تا 100 به اجرا رسید و از امکانات بی نظیر آن میتوان به باشگاه مشتریان امتیازی و تخفیف های هوشمند با توجه به فعالیت کاربر در سایت و … اشاره کرد همچنین پشتیبانی فنی این فروشگاه به عهده مجموعه وبیژن میباشد.

با تشکر از مدیریت شرکت و برند کریما سرکار خانم مریم کریما جهت اعتمادشان به ما.

آموزشگاه خیاطی کودک مهدیه محرابی

آموزشگاه خیاطی کودک مهدیه محرابی در سال 1399 با توجه به اوج گرفتن کرونا و درخواست کارفرما جهت آنلاین سازی کسب و کارشان و فروش دوره های تخصصی خیاطی کودک به اجرا رسید.

این آموزشگاه آنلاین با امکانات فروش دوره های آنلاین خیاطی کودک ، پشتیبانی آنلاین و همچنین اتصال شبکه های اجتماعی و مشاوره ی دیجیتال مارکتینگ هم اکنون یکی از موفق ترین های حوزه ی خیاطی کودک میباشد.

سفارش طراحی سایت توسط آژانس کسب و کار ایونت دریافت شد و سپس بصورت فعالیتی چندساله و تخصصی در شبکه های اجتماعی مثل اپارات و انجام سئوی پایه ی توسط مجموعه ی وبیژن و فعالیت خود کارفرما در اینستاگرام هم اکنون دارای ورودی و فروش بالایی میباشد و پشتیبانی کامل این وبسایت بر عهده ی مجموعه ی وبیژن میباشد.

با تشکر از مدیریت آکادمی محرابی سرکار خانم مهدیه محرابی جهت اعتمادشان به ما.

آژانس کسب و کار ایونت

وبسایت شرکتی ایونت در سال 1399 با توجه به خدمات گسترده ی این شرکت طراحی شد.

آژانس کسب و کار ایونت با توجه به خدمات گسترده ی آنها دارای صفحات متعددی بود که ضمن معرفی آنها و امکان ارسال درخواست توسط کاربر ، پشتیبانی آنلاین ، وقت دهی آنلاین مشاوره و… به اجرا رسید.

پشتیبانی کامل این وبسایت هم اکنون نیز توسط مجموعه ی وبیژن در حال انجام است.

با تشکر از مدیریت شرکت کسب و کار ایونت جناب آقای علیرضا محمودی جهت اعتمادشان به ما.

شرکت تجهیزات پتروشیمی بارمان انرژی

وبسایت شرکتی بارمان انرژی با هدف معرفی خدمات و محصولات این شرکت به کارفرمایان و شرکت های دیگر در سال 1400 طراحی و اجرا شد.

این شرکت با توجه به تنوع محصولات و تغییرات لحظه ای قیمت درخواست معرفی محصولات و ارسال درخواست آنلاین جهت اطلاع از قیمت را داشتند که با موفقیت به اجرا رسید و همچنین این سایت به شکل اسلایدی و فول اسکرین طراحی و بصورت کامل تحویل کارفرما شد.

با تشکر از مدیریت شرکت بارمان انرژی جناب آقای حجتی جهت اعتمادشان به ما.

کافه رستوران پدرا

وبسایت پدرا در سال 1401 با هدف معرفی محصولات فینگرفود و سفارش از طریق تماس طراحی و به اجرا رسید.

این کافه رستوران با توجه به تنوع زیاد محصولات و همچنین هماهنگی بیشتر با مشتری بصورت فروشگاه طراحی شد اما سفارش آن بصورتی طراحی شد که هنگام سفارش کاربر به واتساپ و یا تماس مستقیم منتقل شود و هماهنگی های بعدی بصورت مستقیم انجام شود.

این وبسایت بصورت کامل در بهار 1401 طراحی و به کارفرما واگذار شد.

با تشکر از مدیریت رستوران پدرا سرکار خانم میرزاخانی جهت اعتمادشان به ما.

گروه وکلای حقوقی ریحان

وبسایت شرکتی ریحان در تابستان 1401 پذیرفته شده و هم اکنون در حال طراحی و اجراست…

شرکت گسترش کسب و کار ایژن

وبسایت شرکتی ایژن در تابستان 1401 پذیرفته شده و هم اکنون در حال طراحی و اجراست…

شرکت ساپتک ایرانیان

این مجموعه دارای 5 سایت فروشگاهی گسترده میباشد که در سال 1399 بصورت پشتیبانی فنی ، آپدیت قیمت ها ، طراحی صفحات ، بروزرسانی محصولات و همچنین پشتیبانی فنی و بهینه سازی سئو و سرعت سایت پذیرفته شد و با موفقیت بعد از 1 سال پشتیبانی به کارفرما واگذار شد و هم اکنون نیز هر 5 فروشگاه این شرکت به بهترین نحو در حال فعالیت هستند.

با آرزوی موفقیت های بیشتر و با تشکر از مدیریت شرکت ساپتک جناب آقای اسماعیل براتی جهت اعتمادشان به ما.

سخن پایانی

ضمن تشکر از تمامی مجموعه های بالا و همچنین سایر مجموعه هایی که با ما همکاری داشته اند.

تعدادی از نمونه کارهای مجموعه وبیژن را سعی کردیم برای اعتماد بیشتر شما عزیزان در این صفحه معرفی کنیم اما بسیاری دیگر از نمونه کارهایی که بصورت مشترک انجام شده اند به دلیل حق همکاری امکان معرفی اختصاصی نداشته اند و همچنین برای خدمات فنی و سایر خدماتی که این مجموعه به شما ارائه میدهد امکان نمایش نمونه کار وجود نداشته است اما در هر حال سعی ما همیشه بر این بوده است که مشتریان ما با نهایت رضایت در کنار مجموعه ی ما باشند و همکاری خود با ما را ادامه دهند و خوشحالیم که دوستان عزیزی مثل شما را در کنار خود داریم.

به امید همکاری بیشتر