پنل اس ام اس و باشگاه مشتریان

سامانه پیامکی و ارسال انبوه اس ام اس امروزه یکی از پرکاربرترین امکانات هر وبسایت میباشد و معمولا برای ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.

اما سامانه اس ام اس وبیژن با ارائه ی امکانات پرکاربردتر حتی در پلن های پایه ی خود امکان ارسال اس ام اس ثبت نام ، تشکر از خرید ، تبریک تولد ، ارسال پیامک نظرسنجی خرید بعد از چند روز ، ارسال کد رهگیری ، امکان ثبت نام با شماره موبایل و ارسال کد تایید و… یک پنل پیامک جامع و کاربردی را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

یکی دیگر از امکانات افزونه ی پنل اس ام اس وبیژن امکان جمع آوری شماره های موبایل افراد ثبت نام شده و مشتریانی که خرید انجام داده اند در خود سامانه میباشد که در صورت تمایل میتوانید اطلاعات بیشتری از کاربر مثل تاریخ تولد وی را نیز درخواست کنید و بصورت اتوماتیک در روز تولد با ارسال تخفیف در افزایش فروش خود تاثیرگذار باشید ، تمامی این اطلاعات در سامانه جمع آوری میشود و شما یک باشگاه مشتریان کامل در اختیار دارید و در صورتی که بخواهید تبلیغاتی یا جشنواره ای برگزار کنید میتوانید از این باشگاه مشتریان استفاده کنید.

از دیگر امکانات این سامانه میتوان به حدود 7 خط رایگان آن نیز اشاره کرد و همجنین شما قابلیت خرید خط اختصاصی را نیز دارید.

خطهای ارسال تبلیغات انبوه و خطهای اختصاصی جهت ارسال پیامک به خطهای بلک لیست را نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد .

در اصل این سامانه ضد بلاک بوده و با تمامی وبسایت ها سازگار است و در لحظه امکان ارسال را برای شما فراهم میکند.

در صورتی که طراحی سایت خود را به ما بسپارید یک سامانه پیامک از ما هدیه خواهید گرفت.

درخواست مشاوره 

فرم زیر را تکمیل کنید در سریعترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
و یا شما با ما تماس بگیرید : 02191303151

نیاز به مشاوره دارید؟